reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AOC

AOC’den 1 ms tepki süresine sahip 24 inçlik oyun monitörü

Son teknoloji ürünü donanım olmadan oyun oynamam diyenlere AOC‘den canavar gibi bir monitör geldi. Yüksek performanslı oyun deneyimi için tasarlanmış olan 24 inçlik model 144 Hz yenileme hızı ve 1 ms’lik tepki süresiyle görsel şölenin tadını sonuna kadar çıkarmanızı sağlıyor.

AOC
Duvara monte edilebilen ve istenirse 90 derece döndürülüp dikey kullanılabilen monitör, 1920×1080 maksimum çözünürlük ve 80.000.000:1 kontrast oranıyla 16,7 milyona kadar renk gösterebiliyor. Bağlantı seçenekleri olarak Display Port, HDMI, DVI-Dual Link, VGA ve dört adet USB 2.0 bağlantı noktası bulunuyor. Üstelik USB bağlantı noktasına mobil cihazlar için normal USB bağlantı noktalarından üç kat hızlı şarj sağlayan özel bir port da eklenmiş.

AOC
Dört yönde ayarlanabilen monitör standı sayesinde kullanıcılar monitörün yüksekliğini değiştirebileceği gibi ekranı sola veya sağa döndürebilir, ileri veya geri yaslayabilir. Türkiye’ye ne zaman geleceği maalesef belli olmayan bu canavar monitör, ABD’de 400 dolardan satışa sunuldu bile.