reklamı kapat

POPÜLER

Ape Ryder DC20

APE Ryder DC20 elektrikli bisiklet için yeni BİM fırsatı duyuruldu [5 Temmuz 2024]

BİM, Ape Ryder DC20 elektrikli bisikleti yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. 250 watt gücünde bir motoru bünyesinde barındıran elektrikli bisiklet tam dolu pille 50 kilometrelik bir menzil vadediyor. Yüzde 100 şarjla ulaşılabilen bu menzil değeri kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Saatte maksimum 25 kilometre hız sunan Ape Ryder DC20 nostalji motosiklet tasarımıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Engebeli yollardaki tümseklerin etkisini etkili bir şekilde azaltan çift süspansiyonlu şasi ile daha yumuşak bir sürüş deneyimi yaşanabiliyor. 7 vitesli bir Shimano vitesin tercih edildiği elektrikli bisiklet dik yokuşları kolay bir şekilde çıkabiliyor. Bisiklette 4 inç Kenda marka lastikler ve 20 inç boyutunda jantlar bulunuyor. 31 kilogram ağırlığındaki bisiklette LCD gösterge ekranı da mevcut. Kullanıcılar bu ekran üzerinden bisikletle ilgili bilgilere ulaşabiliyor. 2 yıl garanti süresi sunan bisiklet konforlu bir deneyim sunan bir seleyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APE Ryder DC20 elektrikli bisiklet yakında yeniden BİM’de

150 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan elektrikli bisiklet 5 Temmuz’da BİM’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Elektrikli bisikletin BİM’deki fiyatı ise 29.999 TL olacak. Engebeli arazi koşullarında da kullanılabilen elektrikli bisiklet tasarıma önem veren kullanıcılara da hitap ediyor. Bu arada elektrikli bisiklet kredi kartlarıyla 6 taksitle temin edebiliyor. Yeni indirim haberlerini aktarmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın