reklamı kapat

POPÜLER

Apec 125 cc

APEC 125 CC benzinli moped için yeni avantajlı fiyat [14 Aralık 2023]

APEC 125 CC benzinli moped yeniden A101’de kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Sürekli değişken otomatik vites sistemini bünyesinde barındıran moped, 5.4 kW güç üretebiliyor. Stabilite ve konfor sağlayan süspansiyon sistemine destek veren moped 150 kilogram azami taşıma kapasitesi sunuyor.

Ağırlığı 90 kilogram olan benzinli moped modelindeki yakıt tankı kapasitesi 5.3 litre. Araç üzeri arıza tespit sistemiyle gelen araç B sınıfı veya herhangi bir ehliyet sınıfı ile kullanılabiliyor. Mopedin arkasında bagaj aksesuarı da yer alıyor. Saatte 80 kilometre hıza ulaşabilen moped 2 yıl garanti süresiyle geliyor. Arka taşıma çantası hafif yükleri taşımak için kullanılabiliyor. Arka taşıma demirinin maksimum taşıma kapasitesi ise 10 kilogram. Önerilen yakıtın minimum 95 oktan kurşunsuz benzin olması gerekiyor. Motor ve şanzıman yağlarının ilk değişimi 500 kilometre. Volta marka aracın kullanım ömrü 10 yıl, azami tamir süresi ise 45 iş günü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APEC 125 CC benzinli moped’in kampanyalı fiyatı ne kadar?

A101’deki satış fiyatı 32.990 TL olan benzinli motosiklet kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. 9 taksit seçeneği sunulan benzinli mopedin taksitli fiyatı 35.300 TL. Motosiklet A101’in mağazalarında ve internet sayfası üzerinden satın alınabiliyor. Bugünlerde fiyat/performans odaklı bir ulaşım aracı arıyorsanız A101’in sunacağı bu kampanyayı tercih edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yeni indirim haberlerini de aktaracağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER