reklamı kapat

POPÜLER

AirTag

Apple AirTag takip cihazı için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Apple AirTag takip cihazı için yeni bir kampanya var. Kullanıcıların eşyalarını kolay bir şekilde bulmasına olanak sağlayan cihaz Bul uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor.

Kullanıcılar bu uygulamadaki Nesneler sekmesine giderek yerleşik hoparlörden bir ses çalarak cüzdanlarının yerini tespit edebiliyor. Bu işlem aynı şekilde ”Hey Siri, cüzdanımı bul” komutunu verildiğinde de yapılabiliyor. Tekli veya 4’lü paket halinde satılan Apple AirTag, daire biçimindeki tasarımıyla da dikkat çekiyor. Beyaz renkte bir gövdeyle gelen cihaz, hafif ve ufak boyuttaki tasatımıyla göze çarpıyor.  Hassas bir biçimde işlenmiş parlak paslanmaz çelik yapıdaki cihaz, IP67 suya ve toza dayanıklılık derecesine sahip. Kullanıcılar AirTag’i ücretsiz lazer baskıyla kişiselleştirebiliyor. Bunun için, apple.com veya Apple Store uygulamasından satın alırken istedikleri metni veya 31 farklı emoji’den birini tercih edebiliyorlar. Resmi fiyatı 1.219 TL olan cihazın indirimli fiyatı ise 969 TL. Kullanıcılar takip cihazını kredi kartlarıyla 12

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, AirTag hakkında şunları söylemişti

”Geniş Bul ağından yararlanan AirTag ile iPhone kullanıcılarına bu yeni inanılmaz özelliği sunduğumuz için heyecanlıyız.” diyen Apple’ın Global iPhone Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Kaiann Drance, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tasarımı, benzersiz bulma deneyimi, yerleşik gizlilik ve güvenlik özellikleriyle AirTag, müşterilere Apple ekosisteminin gücünden yararlanmanın ve çok yönlü iPhone deneyimini zenginleştirmenin yeni bir yolunu sunuyor.”

AirTag

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER