reklamı kapat

POPÜLER

Apple'dan çok yakında yeni Beats Pill geliyor

Apple imzalı yeni Beats Pill için kilit detaylar netlik kazandı

Apple’dan çok yakında yeni Beats Pill geliyor. Kablosuz Bluetooth hoparlör uzun zamandır ünlülerin elinde geziyor.

Geçtiğimiz hafta iki farklı resmi sertifika veri tabanına giriş yapan yeni Beats Pill, yukarıda gördüğünüz tasarımla yolda bulunuyor ve üç farklı renkte tasarlanıyor. Şimdiye kadar LeBron James, Daniel Ricciardo (Ana görsel), Lionel Messi ve Kim Kardashian‘ın elinde görülen Bluetooth hoparlör, Türkiye’de de satılacak bir seçenek konumunda ve şarj için bir USB-C portu taşıyor. Yeni gelen bilgilere göre daha yüksek ses, bass ve tonlar sunacak ürün, 24 saatlik bir batarya ömrüne sahip olacak, konumu Apple’ın “Bul” ağından takip edilebilecek ve IP67 sertifikasıyla karşımıza çıkacak. Artık biraz daha yukarıya doğru ses vereceği/yönlendireceği söylenen ürün, iOS yanında Android cihazlarla da kullanılabilecek ve konum takibi özelinde Google’ın Find My Device ağına da dahil olabilecek. Spesifik olarak Bluetooth 5.3 ile donatılan model, 680 gram ağırlığında ve üstündeki butonlarda da kontrol edilebiliyor. Apple’dan yakın zaman önce ise Beats Solo 4 yanında yeni Beats Solo Buds kablosuz kulaklık modelleri gelmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de Beats Solo 4 için 9.299 TL, yeni Beats Solo Buds içinse 3.799 TL verilmesi gerekiyor. Kulaklıklardan yeni Beats Solo Buds, kulak içi formunda ve dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. iOS yanında Android uyumuna sahip olan model, USB-C portuna sahip şarj kutusuyla beraber 18 saatlik bir toplam batarya ömrü getiriyor.

Çift katmanlı sürücüleri ile yüksek bir ses kalitesi vadeden model, taşıdığı mikrofonlar ile çevre gürültüsünü algılıyor ve özel algoritması ile etkili şekilde kesebiliyor. “Bul” ağ desteği bulunan kablosuz kulaklık, kutusunda “XS, S, M ve L” kulak uçlarını taşıyor. Şimdi satışa açılan Beats Solo 4 ise kafa üstü formunda standart bir tasarıma sahip ve kolay taşıma odağında katlanabilir yapıda.

Toplam üç farklı renkte gelen model, maksimumda 50 saatlik bir kullanım süresi sunuyor ve dinamik kafa algılama temelinde uzamsal ses desteğini de eksik etmiyor. Bluetooth kullanan ancak istenirse kablo bağlantısı (Kutudan ilginç olarak hem USB-C hem de 3.5mm kablosu çıkıyor) ile kayıpsız müzik keyfi sunabilen model, akustik olarak daha dengeli hale getirilmiş (Yüksek diğer Beats’ler gibi bass ağırlıkta olmayacak) 40mm’lik sürücüler üzerine kuruluyor. 217 gram ağırlık değeri açıklanan kablosuz kulaklık, 10 dakikalık şarj ile 5 saat müzik ömrü kazanıyor.

Beats Pill yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER