reklamı kapat

POPÜLER

Beats Pill LOG Tasarım

Apple’ın yeni Beats Pill modeli 149 dolara satılacak

Apple tarafından hazırlanan yeni Beats Pill çok yakında tanıtılacak. Bu Bluetooth hoparlör uzun zamandır ünlülerin elinde geziyordu.

Apple’ın yeni Beats Pill modeli 25 Haziran tarihinde tanıtılacak ve üç farklı renk ile 149 dolara satılacak. Türkiye fiyatı henüz belli olmayan yeni Beats Pill, yukarıda gördüğünüz tasarımla yolda bulunuyor ve üç farklı renkte tasarlanıyor. Şimdiye kadar LeBron James, Daniel Ricciardo, Lionel Messi ve Kim Kardashian‘ın elinde görülen Bluetooth hoparlör, şarj için bir USB-C portu taşıyor. Çıkan bilgilere göre daha iyi ses, bas ve tonlar sunacak ürün, 24 saatlik bir batarya ömrüne sahip olacak, konumu Apple’ın “Bul” ağından takip edilebilecek ve IP67 sertifikasıyla karşımıza çıkacak. Artık biraz daha yukarıya doğru ses vereceği/yönlendireceği söylenen ürün, iOS yanında Android cihazlarla da kullanılabilecek ve konum takibi özelinde Google’ın Find My Device ağına da dahil olabilecek. Spesifik olarak Bluetooth 5.3 ile donatılan model, 680 gram ağırlığında ve üstündeki butonlarda da kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan yakın zaman önce ise Beats Solo 4 yanında yeni Beats Solo Buds kablosuz kulaklık modelleri gelmişti. Türkiye’de Beats Solo 4 için 9.299 TL, yeni Beats Solo Buds içinse 3.799 TL verilmesi gerekiyor. Kulaklıklardan yeni Beats Solo Buds, kulak içi formunda ve dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. iOS yanında Android uyumuna sahip olan model, USB-C portuna sahip şarj kutusuyla beraber 18 saatlik bir toplam batarya ömrü getiriyor.

Beats Pill yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER