reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store’larda eğlenceli 3D Touch tanıtımı [Video]

Apple, Amerika’daki Apple Store’larda iPhone 6s için bir tanıtım kampanyası hazırladı. Şu an için New York ve San Francisco’daki Apple Store’larda görülmeye başlanan bir masa iPhone 6s’lerin satışını artırmayı hedefliyor.

Yukarıdaki videodan da görüleceği üzere her iki mağazada da dev ebatta bir masa ve bu masanın üzerinde iPhone 6s’ler yer alıyor. Telefondaki ekran basınç kuvvetini algılayan 3D Touch teknolojisine odaklanan bu masa iPhone 6s’teki bu teknolojinin çalışma prensibini gözler önüne seriyor. Apple Store’a gelen ziyaretçiler iPhone 6s’in 3D Touch‘lı ekranına dokunduğunda masadaki su animasyonu ekran basınç kuvvetini algılıyor. Yazının da başında belirttiğimiz gibi şu an için New York ve San Francisco’daki Apple Store’larda yer alan bu masanın Avrupa’daki Apple Store’lara gelip gelmeyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple Store’larda eğlenceli 3D Touch tanıtımı [Video]” için 2 cevap

  1. Aradakalan dedi ki:

    3D Touch tabanlı uygulama ve oyunlar belirdikçe bence daha çekici gelecektir herkese. Mesela her ne kadar doğruluğu tartışılsa da Huawei Mate S lansmanındaki ekranın portakal ve kolayı tartması gibi işlevsel uygulamalar. Bunlar çok kullanım sıklığı sunmasa dahi kullanıcıların dikkatini çekiyor.

  2. liriketki dedi ki:

    video yok