reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Pro LOG Tasarım

Apple Watch Pro modeli için taze bilgiler verildi

2022’de üç farklı ana Apple Watch modeli lanse edilecek ve bu modeller arasında olası adıyla bir Apple Watch Pro da olacak.

Eylül ayındaki Apple etkinliğinde Apple Watch Series 8, yeni Watch SE ve zorlu sporlara / profesyonel sporculara özel Watch karşımıza çıkacak. Bu modellerde çok olası adıyla Apple Watch Pro, tasarımsal olarak Watch Series 4’ten bu yana gördüğümüz en farklı Apple Watch olacak. Gurman’a göre model köşeli değil kavisli kenarlara sahip olacak ancak yine de mevcut seçeneklerden ciddi şekilde daha farklı görünecek. Yuvarlak olması kesinlikle beklenmeyen saat, diğer Apple Watch modellerine de gelmesi beklenen “düşük güç moduyla” 3 gün ve üstünde pil ömrüne sahip olabilir. Watch Pro, bazı kaynaklara göre 999 dolarlık uçuk bir fiyat etiketiyle satışa çıkabilir. Bazı kaynaklar ise fiyatın 900 dolar seviyesinde olabileceğini düşünüyor. Her fiyat etiketi de elbette gerçekten çok yüksek seviyede yer alıyor.

Model hakkında daha önce de konuşan Gurman, Pro’nun 1,9 inç 410×502 piksel OLED ekran ile şimdiye kadar çıkmış en büyük Apple imzalı akıllı saat olacağını aktarmıştı. Akılı saat için buna ek olarak paslanmaz çelik ya da titanyum gövde üzerine kurulacağı da söylemişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oldukça büyük bir pile ev sahipliği yapacak gövdesi ile çok daha sağlam bir seçenek olacak “Pro” akıllı saat, ekranını çizilmelere ve darbelere karşı daha dayanıklı bir cam ile koruyacak. Bu modelde tahminlere göre safir cam kullanacak Apple, Gurman’a göre modeli birçok spor için daha etkili ve detaylı takip yapabilecek hale de getiriyor. Üründe hemen hemen kesin olarak vücut sıcaklığı / ateş ölçüm özelliği de yer alıyor.

Not: Görsel temsilidir.

Apple Watch Pro yanında bu da ilginizi çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı