reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 9

Apple Watch Series 9 akıllı saatin fiyatı en düşük seviyede [Kasım 2023]

 - Güncelleme: 30 Kasım 2023 10:59

Apple Watch Series 9 akıllı saat için yeni bir kampanya var. Sunduğu özelliklerle piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri olan cihaz 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı boyut seçeneği sunuyor.

Bizim haberde bahsettiğimiz 41 mm’lik modelin gövdesinde alüminyum malzeme yer alsa da cihazın paslanmaz çelik gövdeli modeli de bulunuyor. Ekranında çatlamaya karşı dayanıklı ön kristalin kullanıldığı saatte S9 olarak adlandırılan yeni bir çip kullanılıyor. Bu çip sayesinde güçlü bir performans sunan saatte aynı zamanda çift dokunuş özelliği yer alıyor. Bu özellik Apple Watch’u saatin ekranına dokunmadan kontrol etmeye imkan tanıyor. Geçtiğimiz yılki Apple Watch Ultra modelinde olduğu gibi Apple Watch Series 9’un ekranı da 2.000 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Kandaki oksijen seviyesini ölçebilen saat aynı zamanda kalp ritmini de takip edebiliyor. Sıcaklık algılama, döngü izleme, düşme algılama, trafik kazası algılama ve EKG gibi özellikler de kullanıcılara sunuluyor. 50 metre suya karşı da dayanıklı olan saat yüzerken de kullanıma uygun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 9 modelinde hızlı şarj desteği var mı?

Kullanıcılar akıllı saatin pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 18 saate varan kullanım deneyimi elde edilebiliyor. Düşük güç modu ile bu süre 36 saate kadar çıkabiliyor. Hızlı şarj özelliğine de sahip olan saatin fiyatı 13.899 TL’den 13.499 TL‘ye geriledi. Kullanıcılar akıllı saati ayda 1.745 TL (kredi kartlarıyla) ödeyerek de sahip olabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın