reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch

Apple Watch’u şimdiden özelleştirmek mümkün

Apple Watch’un satışa sunulmasına artık çok az bir süre kaldı. Nisan ayının başında Amerika’da, diğer ülkelerde ise nisan ayı içerisinde satışa sunulması planlanan Apple Watch’un 9 Mart’ta gerçekeleşecek Apple etkinliğinde tüm detaylarının ortaya çıkması bekleniyor.

38 ve 42 mm’lik iki farklı boyutu bulunan Apple Watch’un toplamda üç farklı modeli bulunuyor: Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition. Bu modeller alüminyum (gri, gümüş), paslanmaz çelik (gri, siyah) ve altın (roze, sarı) olmak üzere toplamda 6 kaplama seçeneğiyle geliyor. Akıllı saatin gövdesine ise birbirinden farklı malzemelerdeki kayışlar eşlik ediyor. Nisan ayında Apple Watch satın almayı planlıyor ve model konusunda karar verme aşamasındaysanız bu konuda mixyourwatch yardımcı olmaya hazır. Apple Watch’un internet sitesinde yer alan birbirinden farklı kasa ve kayışlarını bünyesinde barındıran internet sitesi, interaktif bir şekilde şimdiden denemeye olanak sağlıyor.

Kullanıcılara daha şimdiden farklı kombinler yapma imkanı sunan internet sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer Apple Watch’u satın alma düşüncesi içerisindeyseniz Apple Watch’u hangi kasa ve kayış seçeneğiyle satın almayı planlıyorsunuz? Yorumlarınız merakla bekliyoruz.

İLGİLİ HABERLER