reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple’ın Carpool Karaoke serisinden yıldızlarla dolu bir tanıtım [Video]

Geçtiğimiz senenin en fazla izlenen videoları arasında kendine yer bulan Carpool Karaoke’nin Apple Music‘e taşınacağı bir süre önce belli olmuştu. Tam ismi Carpool Karaoke: The Series olan bu programdan ünlü isimlerle dolup taşan bir tanıtım daha paylaşıldı.

Advertisement

Late Late Show’un sunucusu James Corden son zamanlarda bu programda yer alan Carpool Karaoke bölümüyle adından sıkça söz ettirdi. Ünlü isimlerin konuk olduğu ve arabada karaoke yaptıkları bu bölüm internette de büyük ilgi gördü. Öyle ki Corden, Michelle Obama‘yı bile konuk etti. Adele ile çektiği video 2016’da YouTube’un en çok izlenenleri arasında başı çekti. Bu yoğun ilgiyi değerlendirmek isteyen Apple Music de geçtiğimiz aylarda Carpool Karaoke programı için anlaşma sağladı.

Carpool Karaoke: The Series‘in ilk tanıtımı 59’uncusu düzenlenen Grammy Ödülleri gecesinde ortaya çıkmıştı. Yeni tanıtımda net bir şekilde anlıyoruz ki program gerçek anlamda bir yıldızlar geçitine dönüşecek. Videoda John Legend, Alicia Keys, Taraji P. Henson, Chelsea Handler, Blake Shelton, Ariana Grande, Seth Meyers, Michael Strahan, Shaquille O’Neal ve Jeff Gordon gibi isimler görünüyor. Apple Music’te izleyicilerle buluşacak olan programın başlangıç tarihi henüz bilinmiyor ancak ilk sezonunun 16 bölümden oluşması bekleniyor. Carpool Karaoke: The Series’ten paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.