reklamı kapat

POPÜLER

Asus’un 360 derece dönüştürülebilir bilgisayarı ZenFlip UX370 gün yüzüne çıktı

Asus, Lenovo‘nun Yoga serisiyle rekabeti sürdürebilmek adına yakında yeni bir dizüstü bilgisayarla kullanıcıların karşısına çıkacak. İsmi ZenFlip UX370 olarak açıklanan cihaz tıpkı selefi gibi 360 derece dönüştürülebilir bir tasarımla gelecek. Böylece çeşitli amaçlar için kullanıma olanak sağlayacak.

Bildiğiniz gibi Asus dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanılabilen ZenBook Flip UX360’ı geçtiğimiz yaz tanıtmıştı. 13,3 inçlik ekranın yer aldığı bilgisayar 699 dolardan satışa sunulmuştu. Intel Core M işlemciden ve 8 GB’a kadar artırılabilir RAM’den güç alan cihaz çok amaçlı kullanıma olanak sağlamasıyla öne çıkmıştı. Bu konseptte yeni bir bilgisayara sahip olmak isteyen kullanıcıların uzun süre beklemesi gerekmeyecek gibi görünüyor. İtalya tabanlı bir blog olan Notebook Italia, ZenFlip UX370’e ait ilk görüntüyü gün yüzüne çıkarttı. Bu görselde en fazla dikkat çeken detay Asus’un ZenBook Flip UX360’ın ardından ZenFlip ismine geçiş yapması oluyor. Hazırlanan görselde ZenFlip UX370’in yanı sıra UX490, Vivobook S ve Vivebook Pro yer alıyor. Tüm bu ürünler için 2017 yılının ikinci çeyreğine işaret ediliyor.

Maalesef ortaya çıkan görselin haricinde bu yeni bilgisayara dair pek bir bilgimiz bulunmuyor. Bu sebeple Asus ZenFlip UX370’in öne çıkan özelliklerini henüz sıralayamıyoruz. Bu bilgisayara dair bilgileri izlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.