reklamı kapat

POPÜLER

Avea ve LG iş birliğinin meyvesi: Avea L Bello

LG’nin geçtiğimiz eylül ayında duyurduğu L Bello, Avea tarafından kullanıcıların beğenisine sunuldu. LG ile yapılan iş birliği neticesinde gelilştirilen L Bello, mevcut L Bello modeliyle aynı teknik özelliklerle birlikte geliyor.

Avea ve LG’nin güçlerini birleştirerek ortaya çıkardığı telefon, Dokun & Çek, el hareketiyle selfie, ön kamera ışığı, Knock Code ve QuickCircle Case gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor. Dokun & Çek özelliği özel anlarınızı hızlıca çekmenize yardımcı olurken, el hareketiyle selfie özelliği, sadece bir el hareketiyle 3 saniye içinde kaliteli selfie çekimler yapabilmenize olanak sağlıyor. Ön kamera ışığı ise selfie çekerken ekrandaki ışığı azaltıp parlak, beyaz bir arka plan ekliyor.

854×480 piksel çözünürlüklü ve 196 ppi piksel yoğunluklu 5 inç ekrana sahip olan telefonda 1,3 GHz dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 1 GB RAM ve Adreno 305 grafik işlemci kullanılıyor. 2.540 mAh kapasiteli bir pilden güç alan telefon, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. 4.4.4 KitKat yüklü olarak gelen Avea L Bello’da 8 megapiksel arka ve 1 megapiksel ön kamera da bulunuyor.

699 TL fiyat etiketiyle piyasaya sunulan telefonu ayda 1 TL’den başlayan tarifeye ek ödeme seçenekleriyle satın alınabiliyor.

YORUMLAR