reklamı kapat

POPÜLER

Avea inTouch 3

Avea’nın yeni akıllı telefonu inTouch 3 satışa sunuldu

Mobil operatörler, kendi markalarını taşıyan akıllı telefonlara gösterilen ilgiden oldukça memnun. Düzenli aralıklarla gelen yeni telefon duyuruları da bunun işaretçisi. Son olarak Avea, akıllı telefon ailesinin en yeni üyesi inTouch 3 modelinin duyurusunu yaptı. Önceki modellere kıyasla çok daha gelişmiş özelliklerle gelen telefon, Avea tarifelerine ek ücretlerle ya da peşin olarak satın alınabiliyor.

inTouch 3, 4,5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve gücünü 1,3 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli bir işlemciden alıyor. Android işletim sisteminin 4.2 Jelly Bean versiyonu yüklü olarak gelen telefon, otomatik odaklama ve LED flaş destekli 5 megapiksellik kamerasıyla önceki modellere kıyasla çok daha kaliteli fotoğraf ve videolar vadediyor. 140 gram ağırlığında ve 9,2 mm kalınlığındaki inTouch 3, özellikle yazılımsal farklılıklarıyla öne çıkıyor.

Avea markalı olması sebebiyle, operatörün birçok servisine özel uygulamalar telefonda ön yüklü olarak geliyor. Avea, telefonu satın alacak kullanıcılarına bir yıl boyunca ücretsiz yararlanabilecekleri 4 GB’lık Avea Bulutt depolama alanı ve 3 aylık ücretsiz internet kullanımı da hediye ediyor. inTouch 3, tarifelere ek 1 TL’den başlayan ücretlerle satın alınabiliyor. Avea, telefonu taahhütlü olarak satın almak isteyenler için farklı tarifeler sunuyor. Telefonu peşin almak isteyenlerin ise 549 TL ödemesi gerekiyor.