reklamı kapat

POPÜLER

Avealı ‘İyilik Uzmanları’

Avealılar, Avealı omayan arkadaşları için iyilik yapma kampanyası başlatıyor. Avea’nın www.facebook.com/avea sayfasında başlattığı yeni ‘İyilik Uzmanları‘ kampanyasına katılan Avealılar, hem arkadaşlarına bir iyilik yapmanın keyfini çıkarıyor, hem de yaptıkları bu iyilik üzerinden Avea’dan BlackBerry Curve 8520 kazanma şansı yakalıyor. Kampanya kapsamında arkadaşlarına yaptıkları iyilikleri resim, video veya metin olarak yükleyen Avea kullanıcıları, bir sonraki hafta siteye üye olan Facebook üyeleri tarafından oylanıyor ve en çok beğenilen içeriğin sahibi BlackBerry Curve 8520’nin sahibi oluyor.

İYİ OLAN KAZANSIN!
15.000’den fazla tekil kişinin ziyaret ettiği Avea’nın Facebook sayfası büyük ilgi görüyor ve bugüne kadar 5000’i aşkın Avealının katıldığı kampanyada birbirinden ilginç iyilikler paylaşılıyor. İşte bazı iyilik örnekleri:

“İş yerinde arkadaşlarla aramızda Avealı olmayan bir meslektaşımıza yardım etmenin bir yolunu bulduk. Her gün gelirken birimiz kahvaltılık alıyor ve işe gelince hazırlayıp yiyoruz. Arkadaşımıza da patronumuzun ısmarladığını söylüyoruz. Zaten operatörü ona çok yükleniyor. En azından kahvaltı masrafını kaldıralım dedik. İyiliğin en lezzetli yöntemi olarak bunu bulduk.”

“Ev arkadaşım Avealı değil. Sevgilisiyle her gün saatlerce telefonda konuştuğunu görünce içim acıyor. En azından ev masraflarını dert etmesin istiyorum. Daha bitmeden çamaşır deterjanı, şampuan gibi malzemeleri alıp odamda saklıyorum. Kullandıkça azar azar yerlerine dolduruyorum. Böylece hiçbir şey bitmediği için alıp yerine koymamız gerekmiyor. Arkadaşım da ona iyilik yaptığımı bilmiyor. Bilse ödemeye kalkacak. Zaten yeterince fatura ödemesi var ve ben bunu istemiyorum.”

İLGİLİ HABERLER