reklamı kapat

POPÜLER

honeywell

Bahar nezlesine savaş açan hava temizleme cihazı: Honeywell

Bütün bir ilkbaharı gözleri şişmiş halde, hapşırarak ve yemeklerden tat alamayarak geçirenlerin çok iyi bildiği üzere alerji sezonu kapıda. İlkbaharı biraz daha çekilir hale getirmek isteyen Honeywell, Internet ve Bluetooth bağlantılı hava temizleme cihazını görücüye çıkardı.

HEPA filtresiyle havadaki alerjenleri yakalayan Honeywell’in esas marifeti filtresinde veya çalışma mekanizmasında değil. Bluetooth üzerinden Android veya iOS cihaza bağlanan Honeywell hava temizleme cihazı, alerjiye neden olan maddenin seviyesi yükseldiğinde cihaza özel mobil uygulama üzerinden haber vererek kullanıcıyı uyarıyor. Böylece kullanıcı Honeywell’in temizleme seviyesini alerjen seviyesine göre ayarlayabiliyor.

Dokunmatik ekranı da bulunan Honeywell hava temizleme cihazı maalesef ülkemizde yok. Yakın zamanda Türkiye’de piyasaya çıkar mı bilemiyoruz, ancak yurtdışından temin etmek isteyenler için fiyatının 270 dolar olduğunu belirtelim.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bahar nezlesine savaş açan hava temizleme cihazı: Honeywell” için bir cevap

  1. anil dedi ki:

    İnsanlar ne güzel işlerle uğraşıyorlar, ülkemizde de biliyorsunuz çeşitli hibeler var ve bu hibeler arge yapan insan veya şirketlere veriliyor. Fakat bizim genlerimizde mi bir sıkıntı var yoksa kafamız sadece bu şekilde mi çalışıyor bilmiyorum ama o desteği alan hemen herkes işi yapmadan sadece paranın tadını çıkarıyor yani dolandırıcılıktan başka birşey yapmıyor. Bu sitede hergün 2-3 tane bu şekilde çıkarılmış cihaz görüyorum ve gerçekten o insanlara çok imreniyorum. Düşünce yapımızdan, umursamazlığımızdan, dolandırıcı zihniyetimizden iğreniyorum artık.