reklamı kapat

POPÜLER

Baseus

Baseus markasının Türkiye’deki yeni distribütörü Despec AŞ oldu

Bugün yapılan resmi açıklama ile aktarıldığı üzere sevilen Baseus markasının Türkiye’deki yeni distribütörü Despec AŞ oldu.

Bu konuda paylaşılan resmi basın bülteni şöyle oldu“Pek çok sektör lideri markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Despec AŞ, yüksek kaliteli ürünleriyle öne çıkan mobil cihaz aksesuarları üreticisi Baseus’ın Türkiye’deki yeni distribütörü oldu. Portföyünde 7 farklı ürün grubu bulunan Baseus’ın öne çıkan ürünleri arasında taşınabilir şarj aleti, kablosuz kulaklık, araç içi aksesuarlar, kablosuz şarj üniteleri, dönüştürücü ve USB hub’lar, oyun aksesuarları ve telefon kılıfları bulunuyor. Kolay kullanıma sahip minimalist ürünler üreten Baseus, GaN5 teknolojisine sahip olmasıyla da fark yaratıyor. Dünyanın önde gelen GaN şarj cihazının öncüsü olan marka, ileri teknolojiyi ürünlerine dahil ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin şunları söyledi: “Yüksek kalitede ürünleriyle teknoloji meraklılarının en beğendiği markalardan biri olan Baseus’ın Türkiye’deki yeni distribütörü olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Despec AŞ olarak her zaman alanının en iyilerini portföyümüze eklemek için çalışıyoruz. Baseus da bugün en büyük online alışveriş sitelerinde müşteriler tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan biri. Dayanıklılık, veri aktarım hızı, verimlilik, uyumluluk gibi konularda oldukça başarılı ürünleriyle öne çıkan markayı tüketicilerle buluşturarak, onların sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayacağız. Önümüzdeki süreçte yeni iş birliklerimize de devam edeceğiz.”

Baseus gelişmesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli