reklamı kapat

POPÜLER

Battlefield serisi dizi oluyor

Electronic Arts ve DICE‘ın popüler oyun serisi Battlefield, şansını biraz da televizyon ekranında deneme hedefine doğru ilerliyor. TV dizisi haline getirilmesi gündemde olan olan Battlefield için Paramount ve Anonymous Content‘in birlikte çalışması bekleniyor.

Battlefield’ın televizyon uyarlaması hakkında kesin konuşmak için elbette henüz erken. Şu an için sadece EA, Paramount TV ve Anonymous Content’in konuyu her açıdan değerlendireceği bilgisi mevcut. Paramount TV‘nin başındaki isim olan Amy Powell, serinin güçlü bir hikayesinin ve sağlam bir hayran kitlesinin bulunduğunu belirttiği ve böyle bir projeyi hayata geçirebileceklerini ifade ettiği açıklamasında, Anonymous Content ve Michael Sugar‘a da referans veriyor.

Mr. Robot ve True Detective gibi yapımların arkasındaki isim olan Anonymous Content’ten Michael Sugar, bu yılın en iyi film Oscar’ının sahibi Spotlight‘ın da yapımcılarından.

Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 1‘in, Birinci Dünya Savaşı temasıyla önümüzdeki ekim ayında çıkması bekleniyor.