reklamı kapat

POPÜLER

VALORANT Mobile

Beklenen müjde verildi; VALORANT mobil cihazlara geliyor

Riot Games’in FPS türündeki inanılmaz oranda sevilen oyunu VALORANT, ilk yılını doldurdu. Ancak esas müjde mobil sürüm oldu.

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre her ay ortalama 14 milyon PC oyuncusunun mücadele ettiği VALORANT, ilk senesinde tam yarım milyardan fazla karşılaşmaya ev sahipliği yaptı.

E-Spor konusunda büyük geleceği bulunan yapım üzerinden beklenen bir müjdeyi veren Riot Games, önümüzdeki dönemde oyunun mobil versiyonuyla da oyuncularla buluşacağını açıkladı. Mobil sürüm hakkında yapılan açıklama şöyle:

“Riot Games, VALORANT Mobile ile birlikte markayı genişletmeye ve VALORANT’ı dünyanın dört bir yanındaki daha fazla oyuncuyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Riot Games’in VALORANT Baş Yapımcısı Anna Donlon, konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Birinci yıl için en önemli hedeflerimizden biri küresel FPS topluluğunun güvenini ve saygısını kazanmak, ayrıca VALORANT’ın her daim vakit ayırmaya değecek bir taktiksel nişancı oyunu olacağını oyunculara kanıtlamaktı.

Giderek büyüyen oyuncu topluluğunun, VALORANT’la yapmak istediğimiz şeyi görmesi ve bunu takdir etmesi bizim hayal ettiklerimizin çok ötesinde bir şey oldu. Aynı rekabetçi VALORANT deneyimini yakında daha fazla küresel oyuncuya ulaştıracak olmak bizi çok heyecanlandırıyor.” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

VALORANT Mobile inanılmaz popüler olacaktır

Biliyorsunuz son dönemde mobil oyunculuk patlama yapmış durumda. Bu açıdan Riot Games’in attığı bu adım gerçekten mantıklı ve güzel görünüyor. Mobil pazarda inanılmaz büyük paraların döndüğünü unutmamak gerekiyor.

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın