reklamı kapat

POPÜLER

Valorant Facde Türk ajan Vanguard

Valorant sonunda Xbox ve PlayStation’a geliyor

Valorant sonunda Xbox ve PlayStation’a geliyor. Oyunun konsol açılımı ilk aşamada sınırlı beta testleriyle başlayacak.

Valorant için PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için limitli beta testlerine 14 Haziran’da start verilecek. Beta testleri Riot Games’in açıklamasına göre başta sadece Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada ve Japonya ile bazı Avrupa ülkeleri ile sınırlı olacak. Betaya girmek isteyenlerin buradaki bağlantıdan kayıt yaptırması gerekecek. Konsol sürümünün herkese ne zaman açılacağı bilinmiyor ancak genel çıkış öncesinde betanın diğer ülkelere açılabileceği söyleniyor. Konsol oyuncularının karşısına PC oyuncularını çıkarmayacak yani çapraz yapıyı benimsemeyecek firma, kısa süre önce anti-hile sistemiyle alakalı bir konuda gündeme gelmişti. Riot Games, League of Legends ve VALORANT için kullanılan Vanguard anti-hile sistemi hakkında çıkan iddiaların üstüne şunları söylemişti: “Vanguard’ın lansmanının başarılı geçtiğini ve oyun içi hile kullanımında belirgin bir düşüş gözlemlendiğini belirten Riot Games, Vanguard’ın herhangi bir donanım arızasına yol açtığına dair bir kanıt bulunmadığını vurguladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vanguard’ın oyun istemcisinin (tam ekran) ve oyun istemcinin kapladığı bölgenin (pencereli/sınırsız) bir resmini aldığını, ancak bilgisayarınızın tamamının veya birden fazla monitörün ekran görüntüsünü almadığını açıklayan Riot Games, Vanguard’ın TPM 2.0 ve SecureBoot gibi BIOS ayarlarını değiştirmediğini de teyit etti.

BIOS ayarlarının karmaşık olabileceğini ve bazı durumlarda sorunlara yol açabileceğini belirten Riot Games, bu gibi durumlarda Oyuncu Desteği ile iletişime geçilmesini önerdi.

Riot Games, Vanguard’ın bölgesel gizlilik yasalarına uyduğunu ve Bilgi Güvenliği ve Uyumluluk ekipleriyle doğrudan çalışarak Vanguard’ın güvenli olduğunun altını çizdi.

Vanguard, League of Legends ve VALORANT’ta hile kullanımını engellemek için tasarlanmış bir anti-hile programıdır. Vanguard ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen Oyuncu Desteği ile iletişime geçmekten çekinmeyin. “

Valorant konusu yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli