reklamı kapat

POPÜLER

Belkin Qode ThinType Keyboard

Belkin, iPad Air uyumlu yeni klavye kılıflarını tanıttı

Apple’ın yeni iPad Air ve iPad mini’yi tanıtmasının ardından Belkin, iPad Air ile uyumlu üç yeni klavyesini görücüye çıkardı. Qode Slim Style Keyboard Case olarak adlandırılan Bluetooth destekli klavye Belkin’in tanıttığı en uygun fiyatlı klavye olma özelliğine sahip. 79,99 dolarlık siyah, sarı yakut, kırmızı, mor ve sorbe renklerindeki klavye farklı açılardan iPad Air’ı kullanmaya imkan tanıyor.

Belkin Qode SlimStyle Keyboard
Belkin Qode-SlimStyle Keyboard

Belkin Qode ThinType Keyboard
Belkin Qode ThinType Keyboard
Belkin’in bir diğer klavyesi de Qode Thin Type Keyboard Case. 99,99 dolardan satışa sunulacak olan klavye ultra ince (sadece 4 mm) gövdeye sahip. Taşınabilirlik açısından kullanıcıları memnun edebilecek nitelikteki klavye, aynı zamanda iPad’in ekranını da darbelere karşı koruyor. Bluetooth destekli klavye bunun yanında diğer modelde olduğu gibi farklı açılarda iPad Air’ı kullanmayı mümkün hale getiriyor.

Belkin’in son duyurduğu klavye ise ana görselde yer alan Qode Ultimate Keyboard Case. 129,99 dolarlık fiyatıyla piyasada olacak olan klavye, siyah ve gümüş renkli alüminyum kasasıyla dikkat çekiyor. iPad Air’ı bir dizüstü bilgisayara dönüştüren klavye, üç farklı görüş açısı sağlıyor. Klavye sahip olduğu şarj edilebilir pil ile 264 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Belkin’in iPad Air uyumlu yeni klavyelerinin önümüzdeki ayın başında tüketicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Belkin, iPad Air uyumlu yeni klavye kılıflarını tanıttı” için bir cevap

  1. Seylin Işık dedi ki:

    Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Amacınız sadece klavye ise çok daha uygun fiyatlı ürünler mevcut. Şahsen benim alıp kullandığım iPad mini için olanı http://www.fonefon.com/?urun-227-ipad-mini-klavye-kapak Tavsiye ederim oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ürün