reklamı kapat

POPÜLER

BlackBerry’nin Android’li telefonu bu mu?

BlackBerry’nin Android işletim sistemli bir telefon çıkaracağını duyduğumuzda her ne kadar inanamasak da bu adım adım gerçek oluyor. Geçtiğimiz ay teknik özellikleri sızan telefonun ilk görseli de gelmiş durumda.

Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass’ın, namı diğer @evleaks‘in paylaştığı görsel telefonun render çizimine ait. Telefonun yalnızca alt kısmını görüyoruz ancak zaten önemli olan da burasıydı. Zira “Venice” kod adlı telefonun kaydırmalı bir kasayla geleceği uzun zamandır konuşuluyor. Blass’ın yayınladığı görselde ise en alt kısımdaki fiziksel QWERTY klavyenin hemen üstünde dokunmatik klavye ekranını görüyoruz. Ancak ikisi arasında kaydırmalı bir tasarım izine rastlamış değiliz. BlackBerry’nin kaydırmalı modeli Slider’dan ziyade telefon daha çok Passport modelini andırıyor. Evan Blass telefonun üst kısmını da yayınlarsa Venice hakkında daha net bir fikir edineceğiz.

blackberry-passport-att-2015-07-02-20-05-12
BlackBerry Passport

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“BlackBerry’nin Android’li telefonu bu mu?” için bir cevap

  1. SIDDIK ALICI dedi ki:

    Androidli o kadar figüran varken, Blackberry sen ne ettin. küçük bir kitleyi kendine hayran bırakabilirsin ama bu seni kurtarıcı bir hamle değil. kendi yazılımını güçlendirip kullanışlı bir hale getirsen ios tan sıkılan, androidi sevmeyen bir çok kişiyi cezbedebilirsin.