reklamı kapat

POPÜLER

Blaupunkt S10 Robomaster

Blaupunkt S10 Robomaster akıllı robot süpürge için BİM fırsatı [1 Mart 2024]

Blaupunkt S10 Robomaster akıllı robot süpürge BİM’de satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak robot süpürge 3 kademeli çekiş moduyla ve 2.200 Pa yüksek emiş gücüyle geliyor.

Zorlu kir ve toz parçacıklarını toplayabilen Blaupunkt S10 Robomaster, süpürme ve mop özelliklerini bir arada sunuyor. Geniş alanları kolaylıkla haritalayabilen akıllı teknolojisi sayesinde, robot süpürge her kullanımda evlerin en verimli şekilde temizlenmesine imkan tanıyor. Harita hafızası yeteneği, robot süpürgenin temizlik yaparken hiçbir yeri atlamamasını sağlıyor. Robot süpürgenin pil seviyesi düşük olduğunda, otomatik olarak şarj istasyonuna dönüyor ve kendini şarj ediyor. Kullanıcılar böylece süpürgeyi her zaman kullanıma hazır halde bulabiliyor. Kullanıcılar cihazı Technofashion APP mobil uygulaması üzerinden kontrol edebiliyor. 40 watt güç tüketimi sunan cihazın pil kapasitesi ise 5.200 mAh. 650 ml toz tankı kapasitesi ile donatılmış Blaupunkt Robomaster S10, uzun süreli kullanımlar için ideal. 2 yıl garanti süresine ek + 1 yıl ücretsiz garanti süresi imkanıyla gelen cihazın pili 4 ila 6 saat arasında şarj oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Blaupunkt S10 Robomaster modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Tırmanma yüksekliği 15 derece olan süpürgenin BİM’deki fiyatı ise 7.999 TL olacak. Kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabilecek süpürge 1 Mart‘ta BİM’de olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın