reklamı kapat

POPÜLER

Bose’den avuç içine sığan kablosuz hoparlör

SoundLink ve SoundLink II kablosuz hoparlörleriyle adından söz ettiren Bose, yeni hoparlörü SoundLink Mini’yi görücüye çıkardı. Adından da anlaşılacağı üzere, SoundLink Mini oldukça küçük bir harici hoparlör. Her yerde, her zaman müzik (video ve oyun seslerinde de) dinleyebilmenize olanak tanıyan SoundLink Mini, Bluetooth bağlantı desteği sayesinde Bluetooth’lu telefon, tablet veya bilgisayarlara kolayca bağlanarak kaliteli bir ses deneyimi yaşatıyor.
Bose Soundlink Mini
Avuç içine sığan hoparlör 680 gram ağırlığında ve 5,1x18x5,8 cm ölçülerinde. Şarj edilebilir lityum iyon pil ile yedi saate kadar kullanım imkanı sunan SoundLink Mini’nin şarj olma süresi ise 3 saat. Şarj istasyonuyla ile birlikte gelen kablosuz hoparlörün arka kısmında sırasıyla hoparlörü açıp kapatmanıza olanak tanıyacak bir tuş, sesi kesmeniz için bir tuş, sesi kısıp açmanız için bir tuş ve Bluetooth bağlantı desteği için bir tuş yer alıyor. Kablosuz hoparlörde buna ek olarak AUX bağlantı desteği de bulunuyor. Bu bağlantı noktası sayesinde MP3 çalarlarlarınızı da SoundLink Mini’ye bağlayabiliyorsunuz.
Bose Soundlink Mini
Ekstra olarak satılan renki yumuşak kapaklar ile SoundLink Mini’nizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri arasında mavi, yeşil ve turuncu var. Temmuz ayının başında Bose’nin internet sitesi üzerinden piyasaya sunulacak olan cihazın yurt dışındaki satış fiyatı yaklaşık 200 dolar. Renkli yumuşak kapaklardan da satın almak isterseniz her biri için ekstradan yaklaşık 25 dolar ödemeniz gerek.
Soft Cover