reklamı kapat

POPÜLER

Bose SoundLink Flex

Bose SoundLink Flex kablosuz hoparlör için 5.235 TL’lik indirim fırsatı [Mart 2024]

Bose SoundLink Flex kablosuz hoparlörün fiyatı yeniden geriledi. Kompakt gövdede yüksek ses performansı sunan hoparlör piyasada satın alabileceğiniz en başarılı kablosuz kulaklıklardan biri.

Beyaz Duman, Siyah ve Taş Mavisi olmak üzere farklı renk seçeneklerine sahip olan Bose SoundLink Flex, IP67 sertifikasına sahip. Hoparlör bu sayede suya ve toza karşı da mukavemet gösteriyor. Havuz veya deniz kenarında rahatlıkla kullanılabilen hoparlör USB-C bağlantısı üzerinden şarj oluyor. Hoparlörde askı kısmı da var. Bu sayede hoparlör bir yere asılarak da kullanılabiliyor. Hoparlörde Bose tarafından geliştirilen PositionIQ teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji her ortamda optimum ses için hoparlörün oryantasyonunu algılıyor. Hoparlörün üst kısmında fiziksel kontrol tuşları bulunuyor. CihazGoogle Asistan/Siri asistanlarla veya Bose Music uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. Uygulama kullanılarak iki adet hoparlör eşleşmesi yapılabiliyor. Kullanıcılar hoparlörün pilini yüzde 100 şarj ettiklerinde 12 saate varan bir kullanım deneyimi elde edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose SoundLink Flex kablosuz hoparlörde 360 derece ses desteği var mı?

Piyasada satılan bazı modeller 360 derece ses desteğine sahipken bu modelde bu destek bulunmuyor. Hoparlörün detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hoparlör yapılan bir indirimle şu anda 5.799 TL‘ye satılıyor. Hoparlörün piyasadaki fiyatı ise 11.034 TL. Hoparlör iki aya varan taksit seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

Bose

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER