reklamı kapat

POPÜLER

Bose’tan zorlu koşullara dayanıklı mini hoparlör: SoundLink Micro

Bose, müziği her an yanında taşımak isteyen kullanıcıları için kompakt boyutlarıyla öne çıkan yeni Bluetooth hoparlörünü tanıttı.

Bose’un yeni hoparlörü SoundLink Micro ilk bakışta kompakt boyutlarıyla dikkat çekiyor. 9,83 cm genişlik ve derinliğe sahip hoparlörün yüksekliği ise 3,48 cm olarak belirtiliyor. Taşınabilirlik konusunda iddialı olan cihazın ağırlığıysa sadece 0,29 kg. Bose’un renkli tasarım anlayışından nasibini olan hoparlörün üç farklı renk seçeneği bulunuyor: Siyah, gece mavisi ve parlak turuncu. Yüksek ve temiz ses vadeden hoparlörün 6 saat kesintisiz müzik desteği sunduğu belirtiliyor.

Bose SoundLink Micro aynı zamanda zorlu koşullara da dayanıklı. IPX7 standartlarında dayanıklılık sunan hoparlörün su geçirmez olduğu belirtiliyor. Yağmur, kar demeden kullanabileceğiniz SoundLink Micro, havuz ya da deniz kenarında da size eşlik edecek cinsten bir hoparlör. Yumuşak silikon gövdesi sayesinde darbelere karşı da dayanıklı olan cihaz her an yanınızda olmaya hazır.

SoundLink Micro ile aramaları cevaplayabilir ya da siz de arama yapabilirsiniz. Bose Connect uygulaması ile diğer SoundLink hoparlörlerle bağlanabilen SoundLink Micro, daha gelişmiş bir müzik deneyiminin de kapılarını aralıyor. 21 Eylül’den itibaren satışa sunulacak olan hoparlörün satış fiyatıysa yaklaşık 132 dolar.