reklamı kapat

POPÜLER

Bose’un şimdiye kadar ürettiği en iyi Bluetooth hoparlör: SoundLink III

Teknik iyileştirmelerden başlayacak olursak SoundLink III ile gelen en dikkat çeken yenilikler arasında daha uzun pil ömrü ve daha yüksek ses yer alıyor. Bir önceki nesil olan SoundLink II, 8 saatlik pil ömrüne sahipken tahtın son sahibi 14 saatlik kesintisiz müzik vaad ediyor. Ses cephesinde ise SoundLink III, yeni dijital sinyal işleme teknolojisi sayesinde daha yüksek ses sunarken geliştirilmiş hoparlör sistemi aracılığıyla da bu yüksek sesin daha temiz ve net çıkmasını sağlıyor.

Tasarım detaylarında, bir önceki nesilin sahip olduğu katlanarak stand konumuna geçen kılıftan vazgeçen firma, tuş takımında ise SoundLink II’de de kullandığı silikon malzemeyi tercih ediyor. Ancak genel itibariyle bu nesilde daha kıvrımlı hatlara sahip oldukça sade bir tasarım tercih edilmiş. Hoparlörün tuş paneli toza dayanıklı iken ön ve arka yüzde bulunan metal ızgara da parmak izi tutmuyor. Bu sade tasarımı kişiselleştirmek ve canlandırmak amacıyla beş farklı renkte kılıf seçeneği kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bose SoundLink III dahili hafızasında altı farklı cihazı tutabiliyor. Böylece farklı cihazlardan müzik aktarımı da kolaylaşıyor. Yurt dışında satışına başlanan hoparlörün yurt dışı fiyatı 300 dolar olarak tespit edilmiş. Ayrı olarak satılan kılıflar ise 35 dolar fiyat etiketine sahip. SoundLink III’ün Türkiye’ye geliş tarihine ilişkin ise henüz bir bilgi bulunmuyor.