reklamı kapat

POPÜLER

Bose SoundLink Flex

Sudan etkilenmeyen yeni Bluetooth hoparlör: Bose SoundLink Flex

Ses teknolojilerinde çok tecrübeli isimlerden Bose, ürün gamına bir Bluetooth hoparlör ekledi. Bose SoundLink Flex geldi. İşte detaylar;

Özellikle bizim artık geride bıraktığımız yaz aylarına, havuz başı keyiflerine uygun bir seçenek olan Bose SoundLink Flex, oldukça standart görünen bir Bluetooth hoparlör modeli. Farklı renkleri olan ürün, IP67 sertifikasına sahip. Bu sayede sadece su değil çamurdan da etkilenmeyen model, elbette darbelere de oldukça dayanıklı.

Boyutunu direkt olarak yukarıdaki fotoğraftan anlayabileceğiniz SoundLink Flex, çok yüksek bir ses performansı vadediyor. Bu konuda her zaman olduğu gibi iddialı olan Bose, modelin hissedilir bir bass sunabildiğini de belirtiyor.

Ürün aynı zamanda yönünü de otomatik olarak algılayabiliyor. Peki bunun faydası ne oluyor? Söylendiği kadarıyla SoundLink Flex sesi yatay ya da dikey konuma bağlı olarak otomatik şekilde ayarlıyor. Böylece her konumda maksimum ses performansı alınabiliyor.

Sekiz farklı Bluetooth cihazı hatırlayabilen Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör, 12 saatlik pil ömrü getiriyor ve şarjı bittiği zaman USB-C üzerinden doldurulabiliyor. Bünyesinde mikrofon yer alan model, bu sayede telefon görüşmesi ve dijital asistan etkileşimi için de aktif olarak görev yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose SoundLink Flex, firmanın diğer ürünleri gibi ileride Türkiye’de de satılacaktır

Modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı ise 150 dolar seviyesinde yer alıyor. Bunun üzerinden ürün Türkiye’de 1.500 TL hatta daha pahalı olabilir.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin ulaşım aracı ile tanışın