reklamı kapat

POPÜLER

Bose SoundLink Flex

Bose SoundLink Flex için 4.100 TL’lik indirim fırsatı [Kasım 2023]

Piyasadaki en başarılı kablosuz hoparlörlerden biri olan Bose SoundLink Flex için yeni bir kampanya var. Sunduğu ses kalitesiyle dikkat çeken hoparlör IP67 sertifikasıyla geliyor.

Bu sayede suya karşı koruma sağlayan Bose SoundLink Flex, PositionIQ olarak adlandırılan özellikle dikkat çekiyor. Bu özellik her ortamda optimum ses için hoparlörün oryantasyonunu algılıyor. USB-C bağlantısı üzerinden şarj edilebilen hoparlörde askı kısmı da var. Bu sayede hoparlör bir yere asılarak da kullanılabiliyor. Cihazın üst kısmında fiziksel kontrol tuşları bulunuyor. Cihaz, Google Asistan/Siri asistanlarla veya Bose Music uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. Uygulama kullanılarak iki adet hoparlör eşleşmesi yapılabiliyor. Kullanıcılar hoparlörün pilini yüzde 100 şarj ettiklerinde 12 saate varan bir kullanım deneyimi elde edebiliyor. Piyasada satılan bazı modeller 360 derece ses desteğine sahipken bu modelde bu destek bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bose SoundLink Flex sahip olduğu tuşlarla kullanım kolaylığı sağlıyor

Hoparlörün üst kısmında fiziksel kontrol tuşları bulunuyor. Bu kontrol tuşları hoparlörü açmaya/kapatmaya, Bluetooth eşleştirmeye, şarkılar arasında geçiş yapmaya ve sesi açmaya/kısmaya imkan tanıyor. Hoparlör yapılan bir indirimle şu anda 5.529 TL‘ye satılıyor. Hoparlörün piyasadaki fiyatı ise 9.633 TL. Kompakt gövdede üst düzey ses performansı arıyorsanız Bose SoundLink Flex’i gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz. Cihazın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın