reklamı kapat

POPÜLER

LG Ergo

Çalışma ortamlarına odaklanan yeni LG Ergo serisi monitörler

Spesifik olarak çalışma yani iş ortamlarına özel olarak hazırlanan yeni LG Ergo serisi monitörler duyuruldu. İşte öne çıkan detaylar;

LG Ergo serisi monitörler, isimlerinden de anlaşılabileceği üzere ergonomik bir çalışma ortamına odaklanıyor. Firmanın bu ürün gamına eklediği yeni modeller ise tek yapıda 32QP880 ve çiftli yapıda 27QP88D oluyor.

Sayfada fotoğraflarını gördüğünüz 27QP88D, iki 27 inç 2560×1440 piksel monitörü yan yana getiriyor. Tek bir oldukça sağlam bacak bağlantısına sahip model, bu sayede farklı kullanımlar sunuyor.

Örneğin 27QP88D modeli istenirse monitörleri yatayda, istenirse üst üste, istenirse bir yatay bir dikey formda ya da çiftli olarak dik konumda tutabiliyor. Bu sayede büyük bir çalışma esnekliği getiren ürün, tek bacakta iki farklı monitör kullanımını da mümkün kılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Ergo serisi monitörler dikkat çekmeyi başardı

32QP880 modeli ise isminde geçtiği üzere 32 inç 2560×1440 piksel bir seçenek olarak karşımızda. Yine farklı hareketlere izin veren sağlam bir bacakla gelen ürün, 27QP88D ile ortak olarak 350 nit parlaklık sunuyor, HDR10 desteğini taşıyor ve oyun odaklı olmamasına rağmen AMD FreeSync sunuyor.

5 ms tepki süresi sunan IPS panelli monitörlerden 32QP880, yerleşik olarak 5W x 2 hoparlör sistemi de taşıyor. Henüz LG tarafından fiyatları açıklanmayan monitörler, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın