reklamı kapat

POPÜLER

GeForce Now için yeni üye; artık her PC "Crysis" açacak

GeForce Now için yeni üye; artık her PC “Crysis” açacak

GeForce Now hizmetine bugün itibarıyla Crysis Remastered oyunu eklendi. Sağlam internet ve paket ile artık her PC Crysis açacak.

Türkiye’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren GeForce Now, bilmeyenler için kişilerin internet üzerinden PC’lerinin gücüne bakmaksızın oyun oynayabildikleri bir platform. İşte bu platformun yeni üyesi olan Crysis Remastered, yakında herkes tarafından oynanabilir olacak.

Şu an için GAME+ üzerinde görünmeyen oyun, “Remastered” olduğu için orijinal sürümden çok daha iyi grafiklere sahip ve ışın izleme ile normal kullanım için DLSS desteğini de taşıyor.

Zamanın efsane grafikli oyunu Crysis, hatırlayanlar olacaktır yıllar boyunca performans testlerinin bir numaralısı olmuştu ve her zaman “Bu PC Crysis açıyor mu?” sorusunun merkezinde yer alıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GeForce NOW powered by GAME+ için temel bilgiler şunlar

Bu servis sayesinde kişiler kullandıkları donanımlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS’de akıcı bir şekilde oynayabiliyor.

Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu konuda verilen bilgi 60 fps’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği cihazlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip cihazlardan, MacOS işletim sistemine sahip cihazlardan, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar (Chromebook cihazları için tavsiye edilir) ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.”

Servis için fiyat aylık premium için 74,9 TL, 3 aylık paket premium paket içinse 179,9 TL seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un takip aksesuarıyla tanışın