reklamı kapat

POPÜLER

TikTok

TikTok liderliği; işte üçüncü çeyrekte en çok indirilen uygulamalar

Özellikle gençler arasında çok popüler oranda kullanılan platformlar arasında yer alan TikTok, indirmede yerini bırakmıyor

Türkiye’de de inanılmaz popüler hale gelen TikTok, 2021’in üçüncü çeyrek raporuna göre yine en çok indirilen mobil uygulama oldu. TikTok’u 2021’in üçüncü çeyreğinde aynı çatı altında yer alan Facebook, Instagram ve WhatsApp üçlüsü izledi.

En çok indirilenler listesinin devamında ise yine Facebook’un sahibi olduğu Messenger yer aldı. Listede ayrıca Snapchat, Telegram, Zoom, video editörü CapCut, Spotify, Netflix, Twitter, YouTube, Amazon ve Google Meet gibi uygulamalar da üst sıralarda kendisine yer bulmayı bildi.

TikTok

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok kısa süre önce 1 milyar kullanıcıyı geride bıraktı

TikTok’un 1 milyar kullanıcıyı geride bırakması daha önce de söylediğimiz gibi aslında çok da sürpriz olmadı. Çünkü platform son iki yılda inanılmaz bir ivme kazanmıştı. Bu önemli başarı hakkında şu açıklama yapıldı:

“TikTok olarak misyonumuz yaratıcılığa ilham vermek ve eğlendirmek. Bugün bu misyonu ve topluluğumuzun dünya çapında 1 milyardan fazla insana ulaşmasını kutluyoruz.

Artık aylık 1 milyardan fazla kullanıcı eğlenerek öğrenmek ve yeni şeyler keşfetmek için TikTok’a geliyor. Ailelere, küçük işletmelere ve birer yıldız haline gelen içerik üreticilerimize ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

İçerik üreticilerimizin yaratıcılığı ve özgünlüğü sayesinde TikTok, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için günlük yaşamlarının bir parçası haline geldi. K

üresel topluluğumuz, farklı jenerasyonlardan milyonlarca insana ulaşma kabiliyetiyle dikkate değer durumda. Müzikten yemeğe, güzellik ve modadan kültür ve sanata bütün içerikler TikTok’ta yer alıyor.

İster Singapur’da, ister São Paolo, Stockholm veya Seattle’da olun bize ilham veren içerik üreticilerini, albümleriyle listeleri alt üst eden sanatçıları, sevdiğimiz ürünleri keşfetmemizi sağlayan markaları, bizi güldüren ve dans ettiren herkesi kutluyoruz.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin ulaşım aracı ile tanışın