reklamı kapat

POPÜLER

Bu Ethernet kablosunun fiyatı tam 7.200 dolar!

Günümüzde ethernet kabloları oldukça kolay bulunabilen ve ucuz kablolar olarak görülse de her üründe olduğu gibi Ethernet kablolarında da yüksek fiyatlı alternatifler bulunuyor. AudioQuest‘in ürettiği bu kablo ise “bir kablo ne kadar pahalı olabilir?” sorusunun cevabını veriyor.

Rakiplerine göre epey yüksek fiyat etiketine sahip olan kablonun fiyatının bu derece fazla olmasının en önemli sebebi, yüzde 100 gümüşten üretilmiş olması. Bu sayede kablonun iletkenliği büyük ölçüde artırılmış oluyor. Elektromanyetik sinyallerden etkilenmemesi için ekranlama uygulanan kablo, tüm dış etkenlerden korunuyor. Yüksek hızlı internet bağlantısı sunan kablo ile 100 Gigabite kadar internet bağlantısı sağlanması mümkün oluyor.

7.200 dolar fiyat etiketine sahip olan bu 8 metrelik kablonun dışında 10 bin dolara satılan 12 metrelik bir kablo da bulunuyor. Ancak bu kablonun satışı şu an için yapılmıyor. Ücretsiz kargo seçeneği sunan kablonun Türkiye’ye gönderiminin yapılmadığını belirtmek gerekiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bu Ethernet kablosunun fiyatı tam 7.200 dolar!” için 3 cevap

 1. schizophrenia dedi ki:

  kablo hifi pazarı için üretilmiş. söz konusu odyofiller olunca 900usd/m fiyat az bile.

 2. omer dedi ki:

  Ne?

 3. schizophrenia dedi ki:

  diyorum ki audioquest fiyatı 15 milyon tl(5 milyon gbp)’ye ulaşabilen ses ürünlerinin bulunduğu bir pazarda yeralıyor, bu sebeple 7200usd fiyatla kablo satması garip değil hatta pazarın aşırılığı gözönüne alınırsa bunu ucuz bulan insanlar bile olacaktır.
  bu mevzu bahis ethernet kablosu ses sitemleri arasında bağlantı sağlamak için, tutup bilgisayarınızı modeminize bağlamak için kullanacağınız bir ürün değil.