reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link UE305
TP-Link UE305

Nintendo Switch ile de uyumlu Gigabit ağ adaptörü: TP-Link UE305

TP-Link, USB girişine sahip cihazları Gigabit hızında kablo ile internet ağına bağlamayı sağlayan yeni ağ adaptörünü satışa sundu. TP-Link UE305, Windows ve Linux haricinde Nintendo Switch ile de uyumlu şekilde çalışıyor.

Bir ucunda USB adaptörü, diğer ucunda ise Ethernet giriş yuvası olan UE305 ağ adaptörü, Ethernet girişi (RJ45) olmayan ama USB girişi bulunan tüm cihazları kablo ile ağa bağlamayı sağlıyor. UE305, Nintendo Switch’i yüksek hızlarda kablolu ağa bağlamayı sağlıyor. Bu sayede Nintendo Switch ile çok hızlı ve yüksek kalitede indirmeler yapılabiliyor. USB 3.0 ve Gigabit Ethernet desteği sayesinde büyük dosyaların aktarımı, indirmeler,  çok daha hızlı oluyor. 1000 Mbps’ye kadar ağ hızı ile kesintisiz bir ağ akışı ve sürükleyici online oyunlar oynanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link UE305 satış fiyatı ne kadar?

Katlanabilir tasarımı ile daha az yer kaplayan cihaz, 20 gram ağırlığında. Cihaz ek bir sürücü gerektirmeden çalışıyor. Mac OS ve Windows 7/8 için ise TP-Link web sitesinden sürücü indirilmesi gerekiyor. UE305 ağ adaptörünün fiyatı ise 27,90 dolar.

İlginizi Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot