reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P Smart 2019

Bütçe dostu Huawei P Smart 2019 ortaya çıktı

Akıllı telefon sektörünün yükselen ismi Huawei, ürün gamını genişletmeye ve 2019’a hazırlamaya devam ediyor. İşte bu noktada Huawei P Smart 2019 modeli de yolda bulunuyor.

POT-LX3 model numarasıyla ortaya çıkan Huawei P Smart 2019, taslak çizimlere bakılırsa tasarımsal olarak standart bir çizgide karşımıza çıkıyor. Ön yüzünde sadece kamerayı içerisine alan ufak bir çentik bulunan telefon, parmak izi sensörünü arkasında taşıyor. Çerçeveleri oldukça ince tutulan model, arkasında çiftli kamera kurulumu taşıyor. 6,2 inç bir IPS LCD ekran üzerine kurulacak telefonun, gücünü 12 nm üretim sürecinden çıkan Kirin 710 işlemciden alacağı söyleniyor. 3 GB / 4 GB RAM ve 32 GB / 64 GB dahili depolama seçenekleri bulunan telefon, 3.320 mAh pil üzerine kuruluyor. Çift SIM kartlı bir versiyonu da bulunan Huawei P Smart 2019 modelinin, diğer teknik detayları halen gizemini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P Smart 2019, büyük bir kitleye hitap ediyor

Ocak ayında Avrupa pazarında raflardaki yerini alacağı belirtilen akıllı telefon, yaklaşık olarak 199 euro fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor. Bu da telefonun bütçe dostu seviyesinde büyük bir kullanıcı kitlesine hitap ettiğini gösteriyor. Firma bu konuya son dönemde hiç olmadığı kadar daha çok önem veriyor. Özellikle alt firma Honor, fiyat performans modelleriyle hızla büyüyor.

İlginizi Çekebilir

Kapaklı amiral gemisi Samsung Galaxy W2019