reklamı kapat

POPÜLER

GMPods 2 Pro

Bütçe dostu kablosuz kulaklık arayanlara; General Mobile GMPods 2 Pro incelemesi

GM 21 Pro etkinliğinde tanıtılan General Mobile’ın yeni tamamen kablosuz kulaklığı GMPods 2 Pro, uygun fiyatı, hafif tasarımı ve ses performansıyla göze çarpıyor. Kulaklığın detayları artıları ve eksileriyle mercek altında

Tamamen kablosuz kulaklık pazarına olan ilgi her geçen yıl daha da artıyor. Kullanıcılar akıllı telefonlarında veya tabletlerinde artık kablolu kulaklıklar yerine kablosuz kulaklıkları tercih ediyor. AirPods ile birlikte kablosuz kulaklık satışlarına olan ilginin artması üreticileri de harekete geçirmiş durumda.

GM 21 ailesini görücüye çıkaran General Mobile, şirketin yeni kablosuz kulaklığı GMPods 2 Pro’yu görücüye çıkardı. Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan kulaklığı GM 21 Pro ile birlikte test ettik. Bu arada GM 21 Pro’nun detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 299 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan kulaklık uygun fiyatıyla çoğu kullanıcıyı hedef alıyor. Piyasadaki kablosuz kulaklıklar karşılaştırıldığında makul bir fiyata sahip olan modelin tasarımından söz edelim.