reklamı kapat

POPÜLER

Kiwi KAF5535

Bütçe dostu Kiwi KAF5535 yağsız fritöz için yeni A101 kampanyası [12 Ekim 2023]

Kiwi KAF5535 yağsız fritöz yeniden A101’de satışa çıkıyor. 12 Ekim‘de satışa sunulacağı açıklanan fritöz dokunmatik bir ekranı bünyesinde barındırmıyor.

Kontrol için fiziksel tuşlardan yararlanan Kiwi KAF5535 modelinin sıcaklığı 80 ila 200 derece arasında ayarlanıyor. 30 dakikalık zamanlayı özelliğine sahip olan fritöz 2 yıl garanti süresi sunuyor. Türkiye’de üretilen bir fritöz modeli olarak öne çıkan cihazın gücü ise 1.400 watt.  5 litrelik bir hacim sunan yağsız fritöz ayrılabilir yağ toplayıcı taban tasarımla geliyor. Fritözde çıkarılabilir sepeti bünyesinde barındırıyor. Kullanıcılar bu sepeti çıkartarak temizleme işlemi yapabiliyor. Fritözde kullanılan hızlı sıcak hava sirkülasyon sistemi, yiyecekleri daha hızlı pişirir ve enerji tasarrufu sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kiwi KAF5535, Türkiye’de satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı yağsız fritözler arasında yer alıyor

Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacak fritözün A101’deki fiyatı ise 1.199 TL. Fritözün fiyatına bakıldığında günümüz şartları için gayet makul bir fiyata sahip olduğu görülüyor. Kullanıcılar yağsız fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Şu sıralar bütçe dostu yağsız bir fritöz modeli satın almayı planlıyorsanız bu fritözü satın alabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın