reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Ideapad Slim 3

Bütçe dostu Lenovo IdeaPad Slim 3 dizüstü bilgisayar için yeni avantajlı fiyat [Haziran 2024]

Lenovo IdeaPad Slim 3 dizüstü bilgisayar için yeni bir kampanya var. Intel’in Core i5-12450H işlemcili ve 8 GB RAM’li bilgisayarda Full HD çözünürlüklü 15,6 inç ekran kullanılıyor.

Lenovo IdeaPad Slim 3 modelinin dahili depolama kapasitesi ise 256 GB. Parlamaları engelleyebilen bu ekranın parlaklık değeri ise 250 nit. Ekranda dokunmatik özelliği bulunmuyor. Grafik işlemcisi tarafında Intel’in UHD grafik işlemcisi bilgisayarda bulunuyor. USB-A, HDMI, USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi, SD kart okuyucu ve USB-A bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. SD kart okuyucusu sayesinde kullanıcılar fotoğraf makinelerindeki içerikleri hızlı bir şekilde bilgisayara aktarabiliyor. İşletim sisteminin bulunmadığı bilgisayara kullanıcıların işletim sistemi yüklemesi de gerekiyor. Cihazda ayrıca 720p çözünürlük sunan web kamera yer alıyor. Bu kamerayla görüntülü görüşmeler yapılabiliyor. Dolby Audio destekli 1.5 watt gücünde iki adet hoparlörü de bünyesinde barındıran bilgisayarda iki adet mikrofon da bulunuyor.47 Wh’lık pile sahip olan bilgisayar 65 watt’lık adaptörle şarj olabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo IdeaPad Slim 3 dizüstü bilgisayar uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

1,62 kilogram ağırlığındaki bilgisayarın fiyatı 12.499 TL‘den 11.799 TL‘ye gerilemiş durumda. Kullanıcılar dizüstü bilgisayarı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Teknolojik cihazlarda olduğu gibi bilgisayar fiyatlarının da yükseldiği Türkiye’de paylaştığımız bilgisayar modeli fiyatıyla makul görünüyor. Yeni indirim haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Lenovo

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın