reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 3

Bütçe dostu Xiaomi Redmi Buds 3 için A101 kampanyası [Şubat 2024]

Bütçe dostu Xiaomi Redmi Buds 3 kablosuz kulaklık için yeni bir A101 kampayası var. Hafif tasarımıyla öne çıkan yarı kulak içi kulaklıklar yüksek çözünürlüklü ses kalitesiyle geliyor.

Çift mikrofonlu engelleme özelliğine sahip olan Xiaomi Redmi Buds 3 modelinde Qualcomm’un QCC3040 Bluetooth yonga seti kullanılıyor. Bu yonga seti düşük güç tüketimine ve uzun pil ömrüne imkan tanıyor. 12 mm’lik dinamik sürücülerin tercih edildiği kulaklıkta Qualcomm cVc yankı önleme ve gürültü engelleme teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji yüksek kalitede sesli aramalara olanak sağlıyor. Her biri sadece 4,5 gram ağırlığında olan Redmi’nin ilk yarı kulak içi kulaklıkları konforlu bir müzik deneyimi vadediyor. Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisinin tercih edildiği cihaz bu sayede mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. Sadece kulaklıklar yüzde 100 şarj olduğunda 5 saate varan bir deneyim sunuyor. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 20 saate kadar çıkabiliyor. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Kulaklık 15 dakika şarj edildiğinde 1.5 saate varan kullanım imkanı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Buds 3 kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hızlı eşleştirme için özel MIUI Pop-up özelliği sayesinde kulaklık mobil cihazlara hızlı bir şekilde bağlanabiliyor.  Kulaklıkların ve şarj kutusunun pil seviyeleri bir bakışta görülebiliyor. Cihazın A101’deki kampanyalı fiyatı ise 529 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın