reklamı kapat

POPÜLER

Hepsiburada Premium

Büyük avantajlar sunan Hepsiburada Premium hizmetini sizin için denedik

Hepsiburada Premium hizmeti, kullanıcılara ufak bir aylık ödeme ile büyük avantajlar getiriyor. Peki bu hizmet nasıl bir deneyim sunuyor; sizin için denedik.

Hepsiburada Premium üyeleri, aylık 9,90 TL karşılığında birçok avantajdan yararlanıyor. Premium abonesi olan kullanıcılar, 25 TL üzeri siparişlerinde “Ücretsiz Kargo” imkanının yanı sıra, mobilya alışverişinde montaj ve araç lastiği alışverişinde montaj hizmetlerinden de ücretsiz yararlanıyor.

Çağrı merkezine öncelikli olarak ulaşılabilen ve kapıdan ücretsiz iade imkânı kazanan Premium aboneleri, kullanıcı dostu bir deneyim ile karşılaşıyor

Hepsiburada müşterileri, Premium üyelikleri boyunca mevcut paketi aylık 34,90 TL olan BluTV’ye de hediye olarak abone oluyor. Buna ek olarak Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat alışverişlerinde harcanılan miktarın %3’ü HepsiPay Cüzdanım uygulaması üzerinden Hepsiburada Premium üyelerine iade ediliyor.

Hepsiburada Premium hizmeti nasıl çalışıyor?

Birkaç basit adımda Hepsiburada Premium abonesi olduk

Premium pakete abone olmak için Hepsiburada’nın mobil uygulamasındaki “Hesabım” bölümüne eklenen menüyü ziyaret etmeniz veya Hepsiburada’nın masaüstü sitesinin sol üst köşesine konumlandırılan “Premium’u Keşfet” kısmı açmanız yeterli oluyor. hepsiburada.com/premium adresinden basit birkaç adım ile saniyeler içerisinde Premium abonesi olabilirsiniz. Üyelik ücreti ödemelerinde sadece kredi kartı ödeme yöntemi olarak kullanılabiliyor. Peşin ya da Hepsipay Cüzdanım ile ödeme yapılamıyor.

Hepsiburada Premium paketi ile beraber özellikle ücretsiz kargo üzerinden ciddi bir tasarruf elde edilebiliyor. Bu siparişimizde 18,99 TL’lik bir kargo bedeli avantajı sağladık

Premium hesabı üzerinden yapılan 25 TL ve üzeri alışverişlerde kargonun ücretsiz olduğunu yukarıda belirtmiştik. Sipariş ödeme sayfasında eğer aldığınız ürün 25 TL üzerindeyse, “Premium ile kargon bedava” ibaresiyle elde ettiğiniz avantaj açık olarak görülüyor. Örneğin bizim satın aldığımız 27,90 TL’lik ürün için normalde 18,99 TL kargo ücreti ödememiz gerekecekti. Premium sayesinde kargo ücreti vermediğimiz için ürünün son aşamadaki ücreti 46,89 TL‘den 27,90 TL‘ye düştü.


Bu alışverişimizden kazandığımız Hepsipapel’leri 15 gün sonra HepsiPay Cüzdan içerisine yükleneceğini belirten Hepsiburada, bize Premium üzerinden yaptığımız 27,90 TL’lik alışverişten 0,84 TL’lik Hepsipapel kazandığımızı siparişten hemen sonra hızlıca SMS yoluyla bildirdi.

Premium aboneleri kendilerine özel sayfada elde ettikleri tüm tasarrufu ve imkanları bir arada görüntüleyebiliyor

Hepsiburada “Sepetim” içerisine eklediği Premium abonelere özel sayfada, Premium sayesinde yapılan tasarrufu da açık olarak gözler önüne seriyor. Kargo ücretsiz olduğu için sadece 27,90 TL’lik tek bir alışverişimizden elde ettiğimiz tasarruf 18,99 TL gibi çok iyi bir seviyede yer alıyor. Hazırlanan bu sayfada kullanıcılara diğer Premium ayrıcalıklar hakkında bilgilendirme de geçiliyor ve Premium abonelerine özelleştirilecek bazı güzel fırsat ve indirimler gösteriliyor.

Hepsiburada üzerinden sürekli alışverişi yapanlar için çok iyi olan ve aylık 9,99 TL’lik ücretini sadece tek bir ufak alışverişte dahi çıkarabilen Hepsiburada Premium, mutlaka şans vermeniz gereken bir paket olarak beğenimizi toplamış durumda.