reklamı kapat

POPÜLER

PS4
PS4
PS4
PS4

Call of Duty: Black Ops III’e özel PS4 paket duyuruldu

23 Eylül 2015

Sony, sınırlı sayıda üretilecek PS4’ün Call of Duty: Black Ops III paketini duyurdu. Siyah renki konsolun üzerinde turuncu renkte çizgilerin ve logoların yer aldığı konsolun tam ortasında yer alan çizgiler oyundaki 3 rakamına vurgu yapıyor.

Oyun konsoluyla birlikte gelen gri ve siyah renkli gövdeye sahip DualShock 4’e turuncu renkte üretilen D-pad ve anolog kontrolörler eşlik ediyor. Özel pakette Call of Duty: Black Ops III oyunu ve Nuk3town bonus haritası da yer alıyor. Bugün itibarıyla ön siparişle yurtdışında satışa sunulan özel paket Amerika’da 450 dolardan satışa sunulacak. 1 TB‘lık depolama kapasitesine sahip olan özel üretim PS4, 6 Kasım’da Türkiye’de de oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Call of Duty: Black Ops III’e özel PS4 paket duyuruldu” için 2 cevap

  1. Tanju dedi ki:

    Arkadaşım, ABD’de satışa sunulacağını biz de biliyoruz. Türkiye’de çıkıp çıkmayacağını bilmiyoruz, henüz? Bize bunları yazın. Aksi takdirde bu haber hiçbir şekilde önem arz etmiyor. Yabancı kaynaklardan zaten öğreniyoruz.

  2. Beril dedi ki:

    Haberin son cümlesi:
    “1 TB‘lık depolama kapasitesine sahip olan özel üretim PS4,6 Kasım’da Türkiye’de de oyunseverlerin beğenisine sunulacak.”