reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Ghosts’un tanıtım fragmanı yayında [Video]

Xbox One etkinliğinde Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: Ghosts‘un ilk fragmanı ve oyun ile detaylar da paylaşıldı. Activision CEO’su Eric Hirshberg, Call of Duty: Ghosts’un farklı bir oyun motoruyla geliştirildiğini ve oyunda yeni karakterlerin yer alacağını belirtti.

Hirshberg buna ek olarak Call of Duty serisinin son bölümünün yeni bir evrende geçeceğini söyledi. Activision tarafından yayınlanan tanıtım fragmanına bakıldığında karakterlerdeki ve çevredeki detaylar göze çarpıyor. Üst düzey grafiklerin yer alacağı oyunda ışıklandırmaların da dikkat çekici olduğunu belirtmekte yarar var. Modern Warfare serisinin yaratıcısı Infinity Ward, Neversoft ve Raven Software tarafından geliştirilen oyunun hikayesi ise Trafik ve Syriana filmlerinin senaristi Stephen Gaghan‘a emanet edilmiş durumda.

Diğer Call of Duty oyunlarına göre Call of Duty: Ghosts’un daha duygusal olacağı söyleniyor. Call of Duty: Ghosts’ta oyunculara bir köpek eşlik edecek. Oyuncuların bundan böyle çevreyle etkileşim halinde olacağı, multiplayer’da yer alan haritaların ise daha dinamik yapıda olacağı belirtiliyor. 60fps’de çalışacak olan oyunda oyuncular avatarını özelleştirebilecek ve Kinect desteği sayesinde sesli komutlar kullanabilecek. Call of Duty Ghosts, 5 Kasım’da PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için satışa sunulacak. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için ne zaman piyasaya sunulacağı ise henüz belli değil.

Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts

VİDEO