reklamı kapat

POPÜLER

Call of Duty: Infinite Warfare fragmanı en çok nefret edilen YouTube videosu olmaya aday [Video]

Bir oyun firması olarak yeni oyununuzun fragmanı, kitlelerin tepkisini çekmekten çekinmeyen Miley Cyrus, Justin Bieber gibi ünlülerden daha fazla negatif geri dönüş alıyorsa bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir.

Mayıs ayının en hararetli tartışmalarından biri Call of Duty: Infinite Warfare oyununun fragmanıyla beraber ateşlendi. İzleyenler tabir yerindeyse yeni Call of Duty’den nefret etti. Oyunun gelecekte geçiyor olmasından rahatsız olanlar ve genel olarak nefret edenler… Sebebi ne olursa olsun devasa bir tepki oyunun başına çığ gibi düştü. Hemen ardından tanıtılan ve I. Dünya Savaşı döneminde geçecek olan Battlefield 1 fragmanı da işin tuzu biberi oldu. Övgü ve sevgiyle karşılanan Battlefield 1’ın fragmanı dört günde 1 milyon’un üstünde beğeni alırken Call of Duty: Infinite Warfare en nefret edilen YouTube videoları listesinde zirveye oynuyor.

1,31 milyon oyla şu an beşinci sırada yer alan Call of Duty: Infinite Warfare, aynı zamanda bunu başarabilen ilk oyun. Birincilik koltuğu ise 6,08 milyon oyla Justin Bieber’ın Baby videosuna ait. Oyuna karşı bu denli negatif yaklaşım, firmanın bakış açısını değiştirir mi bunu zaman gösterecek.