reklamı kapat

POPÜLER

Canon Pixma E304
Canon Pixma E204
Canon Pixma E204

Canon’un yazıcı ailesi iki yeni üyeyle genişliyor

Canon’un  şu sıralar yazıcı satın almayı düşünenlere güzel bir haberi var. Canon popüler yazıcı ailesi PIXMA’ya iki yeni üye kazandırdı. PIXMA E204 ve PIXMA E304 adını taşıyan yazıcılar fotoğrafları PDF formatına dönüştürebiliyor. Özellikle pigment siyah mürekkebi ile profesyonel kullanıcıları da hedef alan yazıcıların  önemli farklılıklarından biri de ekonomik ve verimli olması.

Otomatik ‘güç açma ve kapatma’ modu ile yazıcı kullanılmadığı zaman kapatılarak enerji maliyetlerini azaltılıyor. Kullanıcılar ayrıca sayfanın alt marjının daha verimli kullanılabilir hale getirilmesi sayesinde belgelerin tamamını kopyalayıp yazdırabiliyor ve opsiyonel XL tonerlerle seyrek kartuş değiştiriyor. Kağıt algılama sensörleriyle birlikte kağıt değiştirme ve sıkışma sorunu  da ortadan kalkıyor. PIXMA E304’ten direkt internete bağlanılabiliyor ve akıllı telefona bağlanma hızı artıyor. Yazıcı Bluetooth aracılığıyla bağlandığında ise Canon PRINT uygulaması sıkışma aksaklıklarında kullanıcıları uyarıyor. PIXMA E304 modelinde, belgenizi yazıcı üzerine düzgün bir şekilde yerleştirmenizi sağlayan özel tasarımlı bir üst ızgara bulunuyor.

Canon’dan evleri eğlenceli ofislere dönüştüren yazıcılar

PIXMA E304 yazıcı ile Canon’un Message in Print uygulamasını kullanarak kişiye özel mesajlar göndermek ve hikayeleri arkadaşlarınızla paylaşmak mümkün. Ev tipi kullanımına yönelik geliştirilen yeni Canon yazıcıların Türkiye satış fiyatları ise henüz netlik kazanmadı.