reklamı kapat

POPÜLER

Carraro E-flow 28

125 km menzil sunan Carraro E-flow elektrikli bisiklet için 1.496 TL’lik indirim fırsatı

Carraro E-Flow modeli için indirim fırsatı yapıldı. Piyasada satılan üst düzey elektrikli bisiklet modellerinden olan E-Flow’un fiyatı 42.380 TL‘den 40.884 TL‘ye düştü.

Alüminyum kadroyla gelen model Türkiye’nin ilk otomatik vites sistemine sahip elektrik destekli bisikleti olma özelliğine sahip. Otomatik vites sistemi için Nexus, motor ünitesi olarak Shimano MU-UR500 tercih ediliyor. Saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşabilen Carraro E-Flow yol koşullarına göre 100 ila 125 kilometre arasında bir menzil vadediyor. E-Tube Project uygulamasını yükleyerek bisikleti PC, tablet veya akıllı telefonlarla entegre etmek mümkün. Uygulama sürücülerin bisiklet ayarlarını sürüş tarzına uyacak şekilde düzenlemelerinde imkan tanıyor. En yeni fonksiyonlara sahip güncellemeler de uygulamaya geliyor. Elektrikli bisiklet 3.5 saatte yüzde 80, 6.5 saatte yüzde 100 şarj seviyesine ulaşabiliyor. Hidrolik disk fren sistemiyle gelen bisiklette patlamaya dirençli Marathon Mondial Raceguard lastikler kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Carraro E-flow elektrikli bisiklet yüksek fiyatıyla belli bir kitleye hitap ediyor

Gövdesinde mat mavi ve siyah renklerin tercih edildiği bisiklet hem performansı hem de tasarımıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Şehir içi kullanımına da hitap eden model bütçeyle ilgili sorun yaşamayan kullanıcıların göz atması gereken bir model.
Carraro

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display