reklamı kapat

POPÜLER

Casper ödül serisine iki ödül daha ekledi

Microsoft’un Washington’da düzenlediği Worldwide Partner Conference’da 3000 üretici arasından ‘Yılın En İyi Bilgisayar Üreticisi’ seçilen Casper’a Türkiye’den de iki ödül birden geldi. Casper 9’uncu kez ‘Yılın Yerli Bilgisayar Üreticisi’ seçilirken, ayrıca ciro olarak en çok büyüme gösteren firma olması nedeniyle de ‘En Fazla Gelişen Yerli Bilgisayar Üreticisi’ ödülünü aldı.

YILIN YERLİ BİLGİSAYAR ÜRETİCİSİ
Microsoft’un iş ortaklarıyla birlikte verimli iş birliklerini ve ortak başarıları kutlamak amacıyla düzenlediği geleneksel Türkiye İş Ortakları Ödül Töreni’nde Casper, ‘Yılın Yerli Bilgisayar Üreticisi’ ödülüne layık görüldü. Casper, Microsoft’un iş ortaklarının yıl içindeki performansını, başarılı çalışmalarını değerlendirerek verdiği ‘Yılın Yerli Bilgisayar Üreticisi’ ödülünü yıl içindeki başarılı performansı nedeniyle 9’uncu kez almaya hak kazandı. 2002 yılından bu yana ‘Yılın Yerli Bilgisayar Üreticisi’ unvanını kimseye kaptırmayan Casper, 9 kez üst üste bu ödülü alarak geleneği 2010’da da sürdürürken, ciro olarak en fazla büyüme gösteren firma olması nedeniyle de, ‘En Fazla Gelişen Yerli Bilgisayar Üreticisi’ ödülünü almaya hak kazandı.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Casper ödül serisine iki ödül daha ekledi” için 3 cevap

  1. Hasan ALİ dedi ki:

    bence hakettiler gerçekten, bu yıl çok çalıştılar çoookkk:))

  2. Kerem KARAHAN dedi ki:

    yerli markaların bu denli başarısı türk olarak gurur verici.geçenlerde sitelerini gördüm sanırım logo değişikliği yapmışlar.çok başarılı olmuşş

  3. Koray M dedi ki:

    Logosu benim de hoşuma gitti.