reklamı kapat

POPÜLER

Christian Bale’dan büyüleyici bir western filmi: Hostiles [Video]

07 Eylül 2017

Oyunculuğuyla akıllarda yer etmeyi başaran Christan Bale şimdi de karşımızda western türünde bir filmle çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Scott Cooper’ın üstlendiği Hostiles filminin ilk fragmanı gün yüzüne çıktı. Bizleri vahşi batıya götürecek olan film western türüne yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.

Scott Cooper daha önce Out of the Furnace, Black Mass ve Crazy Heart yapımlarla karşımıza çıkmıştı. Büyük beğeni toplayan yönetmen şimdi eskisi kadar ilgi görmeyen bir tür olan westerne yöneliyor. Hostiles filminin hikayesi eski bir süvari olan Blocker etrafında şekilleniyor. Amerika’nın en çatışmalı dönemlerinden birinde yaşayan Blocker istemediği bir görevi almak zorunda kalıyor. Uzun yıllardır savaş halinde olduğu ve pek çok arkadaşının ölümüne neden olan bir kabilenin şefini sağ salim teslim etmesi gerekiyor. Bu yolculuk boyunca yıllarda düşman olarak gördüğü adamı hayatta tutmaya çalışıyor. Mücadelenin diğer tarafını görme fırsatı elde ediyor.

Hikayenin ana kahramanı olarak karşımıza Christian Bale çıkıyor. Ona Rosamund Pike, Adam Beach, Ben Foster, Jesse Plemons, Rory Cochrane ve Q’orianka Kilcher gibi isimler de eşlik ediyor.

Hostiles için henüz dağıtımcı bir firmayla anlaşma sağlanmadı. Bu sebeple filmin vizyon tarihi henüz belli değil. Fakat yapımın heyecan uyandıran ilk tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR