reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Smartmi Cook Master Duo

Çift hazneli Xiaomi Smartmi Cook Master Duo için yeni A101 kampanyası [Ekim 2023]

Xiaomi Smartmi Cook Master Duo yağsız fritöz yeniden A101’de satışa çıkıyor. Çift hazneyle dikkat çeken yağsız fritöz kullanıcıların aynı anda farklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyor.

4.8 litre ve 4.8 litre olmak üzere toplamda 9,6 litre kapasite sunan Smartmi Cook Master Duo, piyasadaki diğer modellerde olduğu gibi sağlıklı ve lezzetli yiyecekler yapılmasına yardımcı oluyor. 1.800 watt’lık bir güç sağlayan cihazda et, tavuk, patates, sebze yemekler ve tatlılar pişirilebiliyor. Fritözde önceden ayarlanmış ön ayarlar bulunuyor. Bu sayede kullanım kolaylığı sağlayan cihazda sıcaklık ve zaman otomatik olarak ayarlanabiliyor. Kullanıcılar kişisel tarifleri için kendi ayarlarını seçebiliyor. Geniş ailelere hitap eden fritözün ön tarafında dokunmatik LED bir ekran yer alıyor. Piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Smartmi Cook Master Duo modeli bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekiyor

Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritözün gövdesinde plastik malzeme yer alıyor. Wi-Fi desteği bulunmayan fritözün A101’deki kampanyalı fiyatı ise 3.499 TL. Yağsız fritöz kredi kartlarıyla 9 taksitle de satılıyor. Cihazı 9 taksitle satın almak isterseniz fiyat 3.743 TL‘ye çıkıyor. Bu fritözün A101’in online sayfası için özel olduğunu söyleyelim.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın