reklamı kapat

POPÜLER

Cinnet geçiren genç Apple Store’da cihazları parçaladı [Video]

Hepimiz zaman zaman müşteri hizmetleriyle anlaşmazlıklar yaşıyor veya bir markaya sinirlenebiliyoruz. Bunun sonucunda gösterebileceğimiz en fazla tepki o markanın ürününü almamak oluyor. Ancak tamamen sinir harbi yaşayan bu Fransız genç, tepkisini Apple Store‘un altını üstüne getirerek gösterdi.

Fransa’nın Dijon kentinde yaşanan olayda Apple’ın müşteri hizmetleriyle ilgili bir sorun yaşadığı belirtilen müşteri, Apple Store’a girerek tüm cihazlara zarar vermeye başladı. Elinde Petanque isimli bir oyunda kullanılan ve oldukça ağır olan çelik bir top bulunan şahıs, iPhone’ları paramparça etti, iMac ile MacBook‘ları da kullanılamaz hale getirdi. Mağazadaki satış danışmanları ise güvenliği beklerken bu duruma seyirci kalmakla yetindi. Olayın sonunda güvenlikle mağazadan ayrılan şahısla ilgili sorunlar burada da bitmedi. Polislerin gelmesi beklenirken kaçmaya çalışan ve zorla zaptedilen saldırgan, sonrasında emniyet güçlerine teslim edildi. Geride binlerce dolar masrafın oluştuğu bir Apple Store bırakan şahsın bundan sonraki birkaç yılını Apple’a para ödeyerek geçireceğini rahatlıkla öngörebiliriz. Olay anını ve sonrasını gösteren videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Cinnet geçiren genç Apple Store’da cihazları parçaladı [Video]” için 7 cevap

 1. Mesut ARIDORU dedi ki:

  O kamera kapalı olacaktı ki…

 2. Ertan Can Atik dedi ki:

  Aptal fransızlar

 3. TDK dedi ki:

  Link verene kadar arama yapsaydın keşke. Cinnet geçirilir de getirilir de.

  http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_atasozleri&arama=kelime&guid=TDK.GTS.57ef932a7b70f9.12708721

 4. Mustafa dedi ki:

  buradaki şahıs getiriyor dostum.

 5. TDK dedi ki:

  Cinnet doktoru musunuz? Her ikisi de kullanılır gayet.

 6. Abra Kadavra dedi ki:

  Sabra bak çay demle..Burada olsa varya apple mağazasını kendi mağazası gibi bilen personel olurdu. Ebesini sikerlerdi malozun.