reklamı kapat

POPÜLER

2021 Citroen C3 Aircross

Citroen eylül ayı kampanyasını duyurdu; işte detaylar

Eylül ayında da kullanıcıların dikkatini çekecek kampanyalarla karşımıza çıkan Citroen, ürün gamının tamamını kapsama alıyor.

Citroen, Eylül ayında da avantajlı kampanyalarla kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Konfor, tasarım ve işlevselliği bir arada sunan Citroën C5 Aircross SUV model ailesi, ay boyunca 90 bin TL için 12 ay %0 ya da 120 bin TL için 24 ay %0,99 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. Nakit alımda ise 16 bin TL’ye kadar indirimle sunulan C5 Aircross, bu kapsamda nakit alımlarda 406 bin TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Citroen eylül kampanyasından detaylar

Çok çeşitli kişiselleştirme kombinasyonları ve otomatik şanzıman seçeneğiniyle kullanıcısına daha fazla konfor imkanı sunan C3, seçili modellerinde geçerli 60 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi imkânı kullanılarak, 181 bin 800 TL’lik fiyattan satışa sunuluyor. Tasarım ve teknolojiyi bünyesinde buluşturan yeni Citroën C4 ise 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, kredi kampanyasının geçerli olduğu donanımlarda 60 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi imkânı sunuluyor.

Segmentinin en geniş iç mekanıyla birlikte en iyi arka koltuk ve baş mesafesine sahip olan yeni C3 Aircross , 60 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi imkânıyla Eylül ayı boyunca kullanıcılarla buluşuyor. Donanım seçeneklerine Eylül ayı itibariyle bir yenisinin daha eklendiği yeni C3 Aircross SUV, Feel donanım seçeneği ile 233 bin TL’den satışa sunuluyor. Berlingo Kombi, 40 bin TL için 12 ay %0 faizli kredi imkânıyla Eylül ayı boyunca kullanıcılarla buluşuyor. Yeni Berlingo Kombi, nakit alımlarda ise 213 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.